اخیر ایمیل استفاده استراتژی بازاریابی

اخیر: ایمیل استفاده استراتژی بازاریابی تبلیغات و بازاریابی بازار یابی تبلیغات محصولات

پیشنهاد رسمی و قابل توجه کشور عزیزمان ایران به دالیچ

یک سایت کروات ادعا کرد که پیشنهادهای جالب توجهی جهت زلاتکو دالیچ ارائه شده است که در صدر آنها نام کشور عزیزمان ایران و ژاپن قرار دارد. پیشنها..

ادامه مطلب

واکنش مونتلا به هدایت تیم ملی ایتالیا

به گزارش ایلنا، جامپیئور ونتورا چند روز بعد از رقم زدن فاجعه در فوتبال ایتالیا و ناکامی در راهیابی تیم ملی این کشور به جام جهانی روسیه از سمتش برکنار شد و هنو..

ادامه مطلب

حضور علی کریمی در اردوی سرخپوشان قبل از بازی با الوصل

به گزارش خبرآنلاین؛ پرسپولیس در سومین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 17:15 در استادیوم آزادی به مصاف الوصل امارات خواهد رفت. سرخپوشان در حالی ..

ادامه مطلب

دلخوری ستاره های PSG از امتیازات عجیب نیمار

باشگاه پاری سنژرمن جهت فوق ستاره برزیلی تازه خود مزایا و امتیازات بسیاری را در نظر گرفته است. دلخوری ستاره های PSG از امتیازات عجیب نیمار ..

ادامه مطلب

نامه اعتراض‌آمیز و تند کلوب پرسپولیس به کنفدراسیون فوتبال آسیا

باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا، اعتراض شدید خود به داوری بازی با الهلال را با اشاره به نامه‌های قبلی و تاثیر غلط های در نتیجه ها..

ادامه مطلب

یک پرسپولیسی در لیست استقلال ، دو استقلالی در لیست پرسپولیس

«با همین تیم ادامه می‌دهم، همین بازیکنان را جهت فصل بعد حفظ می‌کنم، به کلوب گفتم قرارداد تمام بازیکنان فعلی را تمدید کند» . دو استقلالی در لیست پرسپولی..

ادامه مطلب

ابراهیم آشتیانی در بیمارستان خوابیدن شد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس به علت عارضه قلب در بیمارستان خوابیدن شده است ولی به زودی ترخیص خواهد شد. ابراهیم آشتیانی در بیمارستان خوابیدن شد ..

ادامه مطلب