اخیر ایمیل استفاده استراتژی بازاریابی

اخیر: ایمیل استفاده استراتژی بازاریابی تبلیغات و بازاریابی بازار یابی تبلیغات محصولات

عکس) + اولین پادشاه عزل شده است سعودی (

نکته قابل توجه راجع به ملک سعود این است که وی نخستین پادشاه در میان پادشاهان سعودی بود که از سوی اعضای خاندان حاکم برکنار شد، یعنی پیش از آنکه بمیرد..

ادامه مطلب

ترامپ روش ارتباطی خاص خود را دارد / نیکی هیلی

نماینده آمریکا در شرکت ملل گفت که از روش ارتباطی رییس‌جمهوری این کشور دفاع نمی‌کند. نیکی هیلی: ترامپ روش ارتباطی خاص خود را دارد عبارات مهم ..

ادامه مطلب

کومی یا بسیار بیمار است و یا بسیار کند ذهن! / ترامپ

دونالد ترامپ اعلام کرد، مدیر پیشین اف‌بی‌آی که نمی‌تواند تعریف کند که افشاگری چیست، یا بسیار بیمار است و یا بسیار کند ذهن.  ترامپ: کومی یا ..

ادامه مطلب

ترامپ فعلا قصد اعمال تحریم تازه علیه روسیه را ندارد

طبق گزارش‌ها، دونالد ترامپ اجرای طرح تحریم‌های مازاد علیه روسیه را که قرار بود به بهانه “ایفای نقش مسکو” در حمله شیمیایی ادعایی در سوریه ا..

ادامه مطلب

لندن در جنگ یمن کنار عربستان ایستاده است / بوریس جانسون

وزیر امور خارجه انگلیس روز دوشنبه در تصویر العمل به حملات موشکی دیشب (یکشنبه) به عربستان تصریح کرد که لندن در برابر ترساندن جدی امنیتی شانه‌به‌شانه عربستان ایس..

ادامه مطلب

تاکید دونالد ترامپ بر اعدام قاچاقچیان موادمخدر

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا روز گذشته (دوشنبه) در صحبت خود در شهر «منچستر» در ایالت «نیوهمپشایر» خواستار اعمال مجازات اعدام جهت قاچاق..

ادامه مطلب

‏بن‌سلمان چگونه در ماجرای استعفای حریری، لبنان را به کشور عزیزمان ایران هدیه داد؟

سایت مرکز مطالعات خاور نزدیک «واشنگتن»‏ نوشت: نمی توان این مساله را انکار کرد که نخست وزیر لبنان از سوی ریاض مجبور به استعفا شده است هست. ‏صرف‌نظر از نیت م..

ادامه مطلب

تبادلات کره شمالی و آمریکا بیش از پیش محدود شده است است

علیرغم اختلاف نظرهای متعدد میان کره شمالی و آمریکا، این دو کشور ارتباطات اندکی نیز با یکدیگر داشتند ولی وضع محدودیت‌های تازه مسافرتی به وسیله دونالد ت..

ادامه مطلب

خروج رسمی آمریکا از توافق پاریس 4 سال وقت می برد

پایگاه اطلاع رسانی اینترنشنال بیزینس تایمز انگلیس نوشت: تصمیم رییس جمهوری آمریکا جهت خروج از توافق پاریس که انتقادات زیادی را برانگیخته هست، بر اساس..

ادامه مطلب

علت شکست دخترم مواضعش راجع به یورو و اروپا بود / پدر لوپن

پدر مارین لوپن، کاندیدای ریاست جمهوری شکست خورده حزب جبهه ملی در انتخابات فرانسه گفت، پیشنهادهایی که دخترش جهت کنار گذاشتن ارز یورو و ترک اتحادیه اروپا داد ..

ادامه مطلب