اخیر ایمیل استفاده استراتژی بازاریابی

اخیر: ایمیل استفاده استراتژی بازاریابی تبلیغات و بازاریابی بازار یابی تبلیغات محصولات

دانشمندان از الماس رایانه کوانتومی می سازند

محققان از مدتها پیش اعتقاد بودند که الماس ماده ای مناسب جهت ساخت رایانه های کوانتومی است و حالا این رویا را محقق کرده اند. دانشمندان از الماس ..

ادامه مطلب

ورود غیرمجاز هواپیمای سعودی به کشور عزیزمان ایران / ادعای کریمی قدوسی

کریمی قدوسی در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس روایتی از نقض حریم هوایی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران به وسیله هواپیمای حامل مقامات نظامی عربستان سعودی و اسک..

ادامه مطلب

فیتیله‌ای‌ها، میزبان بچه‌ها در ماه رمضان

به گزارش جام جم آنلاین، پخش برنامه «فیتیله» بعد از یک سال و اندی توقف، دوباره شروع شد. این برنامه به کارگردانی محمد مسلمی و تهیه کنندگی علیرضا آقایی..

ادامه مطلب

در کم کردن ضربان‌های نامنظم قلب ، شکلات&quot، تاثیر مصرف &quot

به گزارش ایسنا و به نقل از زی نیوز، شکلات ماده غذایی است که افراد بسیاری به آن علاقه دارند، ولی محققان اظهار کردند: مصرف شکلات نه تنها لذت بخش هست، بل..

ادامه مطلب

روحانی بالای ۵۰ درصد رای دارد/ انتخابات در دور اول تمام می‌شود ، واعظی

وزیر ارتباطات تاکید کرد: آقای روحانی بالای ۵۰ درصد رای دارد به نظر من در دور اول انتخابات تمام می‌شود. واعظی: روحانی بالای ۵۰ درصد رای دارد/انتخابات ..

ادامه مطلب

علت شکست دخترم مواضعش راجع به یورو و اروپا بود / پدر لوپن

پدر مارین لوپن، کاندیدای ریاست جمهوری شکست خورده حزب جبهه ملی در انتخابات فرانسه گفت، پیشنهادهایی که دخترش جهت کنار گذاشتن ارز یورو و ترک اتحادیه اروپا داد ..

ادامه مطلب

افراد حمله کننده به خودروی روحانی عمدتا کارگر نبوده اند و با لباس مبدل از بیرون معدن بودند

در پی وقوع انفجار و فاجعه انسانی در معدن زغال سنگ زمستان یورت آزادشهر، مدیر جمهوری سفری به این منطقه داشت که البته با حاشیه هایی همراه بود و به روایت..

ادامه مطلب