اخیر ایمیل استفاده استراتژی بازاریابی

اخیر: ایمیل استفاده استراتژی بازاریابی تبلیغات و بازاریابی بازار یابی تبلیغات محصولات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات یک پرسپولیسی در لیست استقلال ، دو استقلالی در لیست پرسپولیس

«با همین تیم ادامه می‌دهم، همین بازیکنان را جهت فصل بعد حفظ می‌کنم، به کلوب گفتم قرارداد تمام بازیکنان فعلی را تمدید کند» .

یک پرسپولیسی در لیست استقلال ، دو استقلالی در لیست پرسپولیس

دو استقلالی در لیست پرسپولیس/ یک پرسپولیسی در لیست استقلال

عبارات مهم : برانکو

«با همین تیم ادامه می دهم، همین بازیکنان را جهت فصل بعد حفظ می کنم، به کلوب گفتم قرارداد تمام بازیکنان فعلی را تمدید کند» .

به گزارش روزنامه خبرورزشی ، این جمله ها را هر ساله در آستانه نقل و انتقالات از زبان مربیانی که فصل بعد در تیم فعلی خود می مانند، زیاد می شنویم و حالا دیگر هم گوینده و هم شنونده می دانند این حرف ها تعارف است و البته پشت این تعارف، استراتژی خاصی نهفته است.

یک پرسپولیسی در لیست استقلال ، دو استقلالی در لیست پرسپولیس

در هفته های نهایی بازیکنانی که قراردادشان رو به اتمام هست، استرس می گیرند و زیاد به حفظ سلامتی ارزش فکر می کنند تا نتیجه های تیم و «تمام تان را می خواهم» و «فصل بعد با شما ادامه می دهم» راهی است جهت غلبه بر این استرس و عوض کردن تفکر بازیکنی که می ترسد سلامتی اش را در هفته های نهایی به خطر بیندازد.

لیست مازاد احتمالی استقلال

علیرضا منصوریان این روزها همین راه را می رود. او می خواهد از ظرفیت حداکثری و توانایی پنهان و آشکار تمامی بازیکنان خود استفاده کند و به آنها «در باغ سبز» نشان می دهد ولی از همین حالا تقریباً لیست مازاد خود را مشخص کرده هست. برابر با شنیده های ما، هرایر مکویان، وریا غفوری، لئوناردو پادوانی، فرشید باقری، جابر انصاری و… در لیست مازاد استقلال هستند.

«با همین تیم ادامه می‌دهم، همین بازیکنان را جهت فصل بعد حفظ می‌کنم، به کلوب گفتم قرارداد تمام بازیکنان فعلی را تمدید کند» .

لیست مازاد احتمالی پرسپولیس

برانکو هم تقریباً لیست مازاد خود را می شناسد. او هم لیست مازاد پرسپولیس را آماده کرده ولی هنوز به مدیران پرسپولیس ارائه نکرده چون طی روزهای گذشته اخبار متنوعی راجع به برکناری مدیران عالیرتبه پرسپولیس شنیده هست. با این وجود گفته می شود شهاب کرمی، سامان نریمان جهان، حامد آقایی، درویش وند، آرام طبع، احسان علوان زاده و حتی شاید ربیع خواه (با وجود تمام تعریف هایی که برانکو از او می کند) در پرسپولیس فصل بعد جایی ندارند ولی الان دغدغه منصوریان و برانکو لیست مازاد نیست، آنها دغدغه مردانی را دارند که نمی خواهند بمانند.

پرسپولیس دلواپس سروش، کمال، بیرانوند و طارمی

در پرسپولیس علیرضا بیرانوند، سروش رفیعی و کمال کامیابی نیا مردانی هستند که جهت جدایی وسوسه شده است اند. بیرانوند می گوید از ترکیه پیشنهاد دارد، به سروش رفیعی یک واسطه قول داده کارش را در قطر درست می کند و کمال کامیابی نیا هم از گوشه و کنار شنیده می تواند لژیونر شود. این سه نفر فعلاً تمرکز ذهنی برانکو را به هم زده اند، البته بحث طارمی هم مطرح است که تقریباً یک ماه در میان گفته می شود مورد توجه تیم های اروپایی قرار گرفته هست. در این بین بیرانوند و طارمی قرارداد دارند و اختیار دست پرسپولیس است ولی کمال و سروش قرارداد ندارند.

یک پرسپولیسی در لیست استقلال ، دو استقلالی در لیست پرسپولیس

استقلال دلواپس کاوه و امیدها

استقلال هم شکل دیگری درگیر این ماجراست. کاوه رضایی و امید ابراهیمی فعلاً قصد تمدید ندارند و خبر های کلوب را جهت تمدید قرارداد بی پاسخ گذاشته اند. امید نورافکن هم احتمالاً سرباز می شود و این مسئله، در صورت جدایی امید ابراهیمی، پرسشها منصوریان را چند برابر می کند. استقلال فعلاً اولویت خود را روی تعیین وظیفه این ۳ نفر گذاشته و می خواهد لیست خرید خود را بر اساس این ۳ بازیکن تنظیم کند. ماندن کاوه و امیدها، باعث می شود منصوریان دنبال جذب هافبک دفاعی نباشد و در فاز تهاجمی هم به خرید یک مهاجم اکتفا کند.

«با همین تیم ادامه می‌دهم، همین بازیکنان را جهت فصل بعد حفظ می‌کنم، به کلوب گفتم قرارداد تمام بازیکنان فعلی را تمدید کند» .

واژه های کلیدی: برانکو | استقلال | قرارداد | استقلال | بازیکنان | بیرانوند | منصوریان | پرسپولیس | پرسپولیس | علیرضا منصوریان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs