اخیر ایمیل استفاده استراتژی بازاریابی

اخیر: ایمیل استفاده استراتژی بازاریابی تبلیغات و بازاریابی بازار یابی تبلیغات محصولات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری فیتیله‌ای‌ها، میزبان بچه‌ها در ماه رمضان

به گزارش جام جم آنلاین، پخش برنامه «فیتیله» بعد از یک سال و اندی توقف، دوباره شروع شد. این برنامه به کارگردانی محمد مسلمی و تهیه کنندگی علیرضا آقایی در ایام ماه

فیتیله‌ای‌ها، میزبان بچه‌ها در ماه رمضان

فیتیله ای ها، میزبان فرزند ها در ماه رمضان

عبارات مهم : فرزند

به گزارش جام جم آنلاین، پخش برنامه «فیتیله» بعد از یک سال و اندی توقف، دوباره شروع شد. این برنامه به کارگردانی محمد مسلمی و تهیه کنندگی علیرضا آقایی در ایام ماه رمضان از شنبه تا سه شنبه ساعت ۱۹ از شبکه دو پخش می شود. رویکرد برنامه آموزشی، تفریحی، سرگرمی و تربیتی است و تلاش دارد در قالب نمایش های متنوع و جالب فرزند ها را با قصص ایرانی و خارجی زیاد آشنا کند. این برنامه همچنین تلاش دارد با معرفی بازی های گروهی به کودکان، آنها را به تحرک و فعالیت هر چه زیاد تشویق کند.

فیتیله‌ای‌ها، میزبان بچه‌ها در ماه رمضان

بازی های گروهی در فیتیله

محمد مسلمی که علاوه بر بازیگری، کارگردانی فیتیله را هم به عهده دارد، راجع به رویکرد این برنامه به جام جم گفت: این مجموعه قبلا تولید شده است بود ولی به واسطه اتفاق ناخواسته ای که رخ داد، متوقف شد و حالا بر مبنای تصمیم جدید، پخش برنامه شاد فیتیله در ماه رمضان از شبکه دو شروع شده است است.

در این برنامه سراغ قصه ها و حکایت های جالب جهت بخش نمایشی رفته ایم که محتوا و مفاهیم آن نسبت به سری های قبل برنامه متفاوت هست. به همین علت از قصه های ایرانی و خارجی استفاده کرده ایم.

به گزارش جام جم آنلاین، پخش برنامه «فیتیله» بعد از یک سال و اندی توقف، دوباره شروع شد. این برنامه به کارگردانی محمد مسلمی و تهیه کنندگی علیرضا آقایی در ایام ماه

این کارگردان و بازیگر راجع به این که قصه های گزینش شده است از ادبیات کهن است یا معاصر؟ توضیح داد: ما هم از قصه های ادبیات کهن استفاده کرده ایم و هم این که تعدادی از قصه ها را به روز کرده ایم و با نگاه فانتزی آن را به تصویر کشیده ایم تا فضا جهت مخاطبان، طناز و مفرح باشد. تلاش می کنیم در قالب نمایش فرزند ها را با رفتارهای اجتماعی و مهارت های زندگی آشنا کنیم.

مسلمی راجع به گزینش قصه های خارجی توضیح داد: به هر حال کشورهای دیگر هم مثل ما ادبیات دارند، ولی ما به دنبال افسانه هایی بودیم که بار آموزشی جهت فرزند ها داشته باشد. در مجموع، محور بخش های نمایشی راجع به مسائلی همچون احترام گذاشتن به بزرگ ترها، واکنش‌ها صحیح تغذیه، خواب و… هست. ما در قالب نمایش رفتارهای شخصی و اجتماعی را به فرزند ها آموزش می دهیم.

وی در خصوص بازی های گروهی فیتیله نیز تصریح کرد: مهرداد نظام آبادی مجری برنامه در این زمینه متخصص است و از سوی دیگر قبل از تولید، تحقیقات گسترده ای در این باره انجام داده و تلاش کرده ایم تا بازی هایی را به تصویر بکشیم که فرزند ها از حواس پنجگانه ارزش بهره ببرند و با همفکری یکدیگر بازی کنند. از این طریق تلاش داریم تا فرزند ها از تنبلی و کم تحرکی فاصله بگیرند. سرپرست نویسندگان کریم خودسیانی است و هشت نویسنده هم با او همکاری داشته اند. جهت تولید سری تازه برنامه قصد داریم از شیوه های تازه استفاده کنیم.

فیتیله‌ای‌ها، میزبان بچه‌ها در ماه رمضان

احترام به قومیت ها

علی فروتن دیگر بازیگر این برنامه راجع به دلایل موفقیت برنامه فیتیله گفت: احساس می کنم انسجام گروه در طول این سال ها نقش موثری در موفقیت برنامه داشته هست. از سوی دیگر، برنامه صرفا جهت فرزند ها سرگرم کننده نیست و بار آموزشی دارد. خیلی از مخاطبان دیروز که برنامه فیتیله را تماشا می کردند، حالا فرزند هایشان برنامه را می بینند. البته ما هر لحظه به همه قومیت ها احترام می گذاریم و باز هم جهت همان اتفاق ناخواسته عذرخواهی می کنیم.

به گزارش جام جم آنلاین، پخش برنامه «فیتیله» بعد از یک سال و اندی توقف، دوباره شروع شد. این برنامه به کارگردانی محمد مسلمی و تهیه کنندگی علیرضا آقایی در ایام ماه

وی ادامه داد: هر لحظه تلاش کرده ایم تا فرزند ها با هر قومیتی که هستند کنار هم با آرامش زندگی کنند. ما مدیون لطف خدا هستیم که بعد از گذشت این همه سال که برنامه روی آنتن هست، همچنان مخاطب داریم و مردم هنگامی که ما را در کوچه و خیابان می بینند ابراز لطف می کنند.

فروتن در پاسخ به این پرسش که با در نظرگرفتن این که خودتان پدر هستید، هنگامی که در قالب نمایش می خواهید مطلبی را به کودکان آموزش بدهید، آیا فرزند های مردم را مثل فرزند خودتان تصور می کنید، عنوان کرد: هنگامی که من در کسوت پدر می خواهم مطلبی به فرزند ام بگویم، حتما مستقیم خواهم گفت، ولی هنگامی که در جایگاه یک بازیگر قرار می گیرم نباید مستقیم گویی کنم. یکی از دلایل موفقیت برنامه هم در این است که به هیچ وجه مستقیم گویی نمی کنیم.

فیتیله‌ای‌ها، میزبان بچه‌ها در ماه رمضان

این بازیگر اشاره کرد: فرزند ها نسبت به مستقیم گویی هر لحظه مقاومت دارند و دوست ندارند کسی با آنها دستوری حرف بزند، به همین علت ما مفاهیم را در قالب نمایش های جذاب، مفرح و شاد به فرزند ها انتقال یافته می کنیم تا در ضمیر ناخودآگاه فرزند ها نهادینه شود و در آینده برایشان کاربرد داشته باشد. البته این برنامه که در حال پخش در ایام ماه رمضان هست، قبلا تولید شده است هست، ولی در سری های تازه قصد داریم با رویکرد تازه به مباحث تولید کنیم.

پرورش سوژه ها در اتاق فکر

علیرضا آقایی، تهیه کننده برنامه فیتیله راجع به تولید این برنامه گفت: این برنامه در ۲۶ قسمت تولید شده است است و مفاهیم آموزشی را در دل نمایش ها قرار داده ایم. گروه نویسندگان تلاش کرده اند کاراکترهای نمایشی جهت فرزند ها جذابیت مورد نیاز را داشته باشد. ما در این برنامه تلاش می کنیم اصول اولیه زندگی را در قالب مفاهیم کاربردی به فرزند ها انتقال بدهیم تا به آنها مهارت های اجتماعی را بیاموزیم.

وی ادامه داد: همه سوژه ها از قبل در اتاق فکر مورد بررسی قرار می گیرند و به همه جوانب توجه می کنیم. علاقه مندیم مفاهیم آموزشی برنامه به عالی ترین شکل ارائه شود تا فرزند ها بخوبی از آن استفاده کنند. به عنوان مثال به آنها آموزش می دهیم که هرگز احترام به بزرگ تر را فراموش نکنند یا مهارت نه گفتن را به آنها یاد می دهیم. خوشبختانه تا امروز مفاهیم آموزشی برنامه با اقبال فرزند ها روبه رو شده است است.

این تهیه کننده با اشاره به سابقه برنامه فیتیله گفت: این برنامه سابقه درخشانی دارد و از این تجربه هر لحظه بهره برده تا روی مخاطب تاثیر بگذارد. ضمن این که هر لحظه از شیوه های جالب استفاده می شود تا آیتم های برنامه جهت مخاطب مفرح باشد. خوشبختانه برنامه هر لحظه مخاطب پسند بوده و تعامل خوبی هم با مخاطبان داریم. امیدواریم مردم هر لحظه از تماشای برنامه فیتیله لذت ببرند.

به دنبال بازی های پرتحرک

مسلمی: در سری تازه فیتیله سراغ بازی هایی رفته ایم که جهت فرزند ها پرتحرک باشد، لیکن این روزها فرزند ها فقط درگیر بازی های انفرادی همچون بازی های کامپیوتری هستند، ولی ما از این بازی ها فاصله گرفته ایم و در برنامه از بازی های هدفمند و با رویکرد آموزشی و تربیتی استفاده کرده ایم.

واژه های کلیدی: فرزند | نمایش | آموزشی | برنامه | استفاده | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs