اخیر ایمیل استفاده استراتژی بازاریابی

اخیر: ایمیل استفاده استراتژی بازاریابی تبلیغات و بازاریابی بازار یابی تبلیغات محصولات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی کسانی که پیروز انتخابات نشدند، رأی مردم را بپذیرند / تاجگردون

یک نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی در یادداشتی با تاکید بر ضرورت احترام گذاشتن به نظام مردم‌سالاری دینی از کسانی که پیروز انتخابات نشدند خواست تا رای مردم ر

کسانی که پیروز انتخابات نشدند، رأی مردم را بپذیرند / تاجگردون

تاجگردون:کسانی که پیروز انتخابات نشدند، رأی مردم را بپذیرند

عبارات مهم : پیروزی

یک نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی در یادداشتی با تاکید بر ضرورت احترام گذاشتن به نظام مردم سالاری دینی از کسانی که پیروز انتخابات نشدند خواست تا رای مردم را بپذیرند و اجازه ندهند حضور بیش از ۴۰ میلیونی مردم در انتخابات به کام مردم تلخ شود.

به گزارش ایسنا، در بخشی از یادداشت غلامرضا تاجگردون با اشاره به حضور مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت آمده است: تمام کاندیداهای محترم ریاست جمهوری مورد تأیید شورای نگهبان بوده و نظام جمهوری اسلامی در خصوص تأیید یا رد صلاحیت افراد تعارفی نداشته همچنان که مدیر جمهور اصولگرای دو دوره این کشور را فاقد صلاحیت مورد نیاز جهت کسب کرسی ریاست جمهوری دانسته و رد صلاحیت نمود و لذا کشیدن خط و مرز مبنی بر اینکه صف ما صف بهشت است و صف حسین و صف برابر صف جهنم است و یزید شاید بزرگ ترین اشتباه جریان رقیب بود.

کسانی که پیروز انتخابات نشدند، رأی مردم را بپذیرند / تاجگردون

این انتخابات یک گزینش در خصوص مسیر و روش نظام اجرایی بوده و به هیچ وجه به منزله مبارزه با آرزوی بزرگ های انقلاب نبوده و آنان که بعد از انتخابات، مجدد بر این طبل جدایی می کوبند بدانند که مردم این مسیر اجرایی را گزینش کرده و نظام مردم سالاری دینی همین است و باید جهت آن احترام قائل بود و غیر از این دیکتاتوری است و نگذارید حضور بیش از ۴۰ میلیونی به کام مردم تلخ گردد.

ما و اکثریت قاطع مردم، ادامه روند اجرایی کشور را پذیرفته و اعتقاد داریم این مسیر به اصلاح زندگی مردم و عزت کشور عزیزمان ایران کمک بیشتری کرده و اگر اعتقاد دارید مردم ما مردمی با بصیرت هستند و خود می توانند جهت آینده تصمیم بگیرند آنانی که پیروز نشدند به این بصیرت تن دهند و رأی مردم را بپذیرند ولو اینکه مطلوبشان نبوده و دلگیر شده است اند.

یک نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی در یادداشتی با تاکید بر ضرورت احترام گذاشتن به نظام مردم‌سالاری دینی از کسانی که پیروز انتخابات نشدند خواست تا رای مردم ر

این جانب به عنوان نماینده مردم استان محروم کهگیلویه و بویراحمد اعتقاد و باور داشته و دارم در دوران این دولت علیرغم کاستی های جدی و محدودیت منابع، کارهای ارزشمندی صورت پذیرفته و منابع وارد شده است به استان قابل مقایسه با دوران دیگر نبوده و می دانستم استمرار این دولت، این خدمت را فزون و غیر از آن برایم روشن نبود و چه بسا به دلایل متعددی سکون حاصل می شد که شایسته این ملت نبود.

در بخش دیگری از این یادداشت راجع به ” استمرار برنامه های اقتصادی سالم بدون نگاه پوپولیستی” آمده است:

مخالفین باید بپذیرند مردم علیرغم پرسشها جدی در زندگی خود که همه ما به آن اعتراف داریم، پاسخ نه به شعارهای پوپولیستی داده و استمرار وضع موجود را به آینده ای پایدار ترجیح دادند. مقابله با آنچه ارزش ها و مقدسات مردم را مورد هجمه قرار داده بود؛ بعضی به هر دلیلی از مقدسات و احساسات پاک مردم و با ابزارهای متفاوت سوءاستفاده کرده و بیم آن می رفت در صورت عدم شفافیت فضای آلوده، موجب گردد مردم واقعیت ها را نبینند. بیان واقعیت، مخالفت با ارزش ها نبود بلکه مخالفت با استفاده ابزاری از ارزش ها بود.

کسانی که پیروز انتخابات نشدند، رأی مردم را بپذیرند / تاجگردون

تاجگردون در ادامه این یادداشت راجع به ” ضرورت اصلاحات در کشور” آورده است:

مقام معظم رهبری مخالف وجود دو جریان اصلاح طلبی و اصولگرایی در چارچوب نظام نمی باشند. اعتقاد دارم ضرورت امروز کشور فارغ از توجه به اشخاص و افراد، اصلاحات است و همچنان که بسیاری از سران اصولگرا به اهمیت این عنوان واقف اند و در این مسیر گام برداشته و به نظر می رسد باید این واقعیت را بپذیریم همه جریانات سیاسی باید اصلاحات را پذیرفته و بدانند راه پیروزی هر جریانی پذیرش اصلاح است و این اصلاح به منزله عدول از آرزوی بزرگ ها نیست.

یک نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی در یادداشتی با تاکید بر ضرورت احترام گذاشتن به نظام مردم‌سالاری دینی از کسانی که پیروز انتخابات نشدند خواست تا رای مردم ر

در این یادداشت با تاکید بر لزوم تفکیک “آرمان های انقلاب از آنانی که از این آرزوی بزرگ ها سوءاستفاده می کنند” آمده است:

به عنوان عضو کوچکی از جامعه بزرگ ایثارگران این سرزمین و بسیجی دوران جنگ و شهادت، اعتقاد راسخ دارم بسیج و سپاه و آرزوی بزرگ های آن تحت هیچ شرایطی با هیچ شخص و جریانی قابل معامله نبوده و این آرمانی است که امام و رهبری جهت این نهاد مقدس تعریف و به یادگار گذاشته هست. وظیفه خود می دانم فارغ از اینکه اکنون چه لباسی بر تن دارم همچنان که به لباس خاکی بسیج و سبز سپاه افتخار کرده و تا به آخر عمر مفتخرم از آن لباس رشد یافته ام، با زبان رسا به موکلینم اعلام کنم آنانی که به هر زبان و قلم و کلامی بخواهند از این مقام سوءاستفاده کنند ولو لباسی مقدس بر تن داشته باشند، به حکم امام و رهبری تخطی کرده و خیانت به این آرزوی بزرگ می کنند همچنان که سردارانی بزرگ چون قاسم سلیمانی بدهید آرزوی بزرگ پایبند مانده اند.

کسانی که پیروز انتخابات نشدند، رأی مردم را بپذیرند / تاجگردون

تاجگردون همچنین در این یادداشت آورده است: باید بپذیریم هیچ جریان سیاسی نزد مردم مصونیت ندارند. اصولگرا یا اصلاح طلب باید بدانند هرگاه نتوانستند با مردم سرزمینش آنچه خیر و صلاح آنان است عمل کنند و کلام نگویند از صحنه تصمیم گیری از بین بردن خواهند شد و اگر خطایی در مسیر اجرا صورت پذیرد به حکم قانون اساسی، ولی فقیه پاسدار ارزش ها بوده و ضرورتی به طرح مخالفت هایی از جنس رأی حلال و حرام، دولت سایه، صدای محرومین، مقاومت و از این قبیل شعارها نیست و بدانند چشم های تیزبین رهبری ناظر بر اعمال همگان است.

رئیس هیات نظارت بر انتخابات شوراها در استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه آورده است:

شوراهای شهر و دِه علیرغم وجود اشتباهات متعدد و قابل توجه نشانه کوچکی از مردم سالاری دینی در نظام جمهوری اسلامی است و ما وظیفه داریم این جریان را در حد توان مطابق قانون اساسی به اجرا درآوریم.

این جانب به همراه دو همکار عزیزم در مجلس شورای اسلامی، اعضاء هیئت عالی نظارت بر انتخابات شهر و روستای استان بوده و تمام تلاشمان بر این بود با همکاری همه عوامل و همکارانم در سراسر بخش ها و شهرها و با همکاری عوامل اجرایی انتخابات، انتخاباتی سالم برگزار و اگر خطایی صورت پذیرد اصلاح نماییم.

خوشبختانه در سه شهر مهم استان یعنی شهرهای دوگنبدان، یاسوج و دهدشت انتخابات به شکل الکترونیکی برگزار گردید و عملاً خطای عمدی یا سهوی در رأی گیری، شمارش، پردازش و اعلام نتیجه در این سه حوزه در حد صفر بود و بیان وجود مسئله به وسیله بعضی از دوستان و کاندیداهای محترم ناشی از نداشتن اطلاعات نسبت به روش اجرا بوده که مورد نیاز است همگان در بیان پرسشها واقعیت های اجرایی را مورد توجه قرار دهیم.

حضور گرم، پرشور و باانگیزه کاندیداهای محترم بالأخص جوانان و بانوان تحصیل کرده محترم در حوزه های شهری حوزه انتخابیه این جانب، بارقه های امید را در وجود بنده و مردم شریف زنده کرد که می توان امیدوار بود در آینده نه چندان دور با اتکا به این قشر، روش های پوسیده را کنار گذاشته و انسان های شایسته جایگزین بسیاری از افراد قرارگرفته و آینده ای بهتر جهت این منطقه ورق زد.

همچنان که قبل از شروع انتخابات اعلام کرده، میل به داشتم جریان شایسته سالاری اعلام هویت کرده و در حد توان جریان قومی کنار گذاشته شود.

قابل انکار نیست جریان سرمایه و هزینه انتخابات، به وسیله بعضی از کاندیداهای محترم که نمی توان آن را جزء تخلفات انتخاباتی تلقی کرد تا حدودی مانع از بروز بسیاری از شایستگی های جوانان می شود. اگرچه این عنوان تقریباً فراگیر بود ولی تذکر این عنوان ضرورت جدی این نوع گزینش هاست که امیدوارم صحنه انتخابات رقابتی تر شده است و اجازه دهیم جوانان مستعدی که حتی به خود اجازه ندادند کاندیدا شوند وارد این نوع عرصه ها شده است تا کشور و منطقه از این سرمایه گران بها بهره بیشتری ببرند.

در آخر این یادداشت آمده است:

از تمامی جریانات سیاسی در استان و شهرستان های حوزه انتخابیه این جانب که تلاش کردند انتخابات پرشور برگزار گردد تقدیر کرده و آنانی که کاندیدای مطلوبشان پیروز صحنه انتخابات نشده شاید بار مسئولیتشان در حفظ فضای خدمت بیش از پیروز شدگان باشد. آخر این دوره از ریاست جمهوری و شورای شهر و دِه شروع قرن دیگریست. قرنی که قریب به نیمی از آن، دوره بعد از انقلاب بود می گذرد و قرن تازه شروع می گردد. به گذشته فکر کنیم هیچ کدام همچون گذشته مان نیستیم و محیط زیست چرخش دوران همین هست، مهم این است که راه را گم نکنیم. صحنه انتخابات، صحنه مجادله نیست، بیان نظر و پذیرش به وسیله مردم است.

نمی توان انکار کرد که مردمان، این روزها به علت وجود شفافیت در اطلاعات و رسانه های آزاد آزادانه تر گزینش می کنند. قدر این آزادگی را بدانیم و اگر ضعفی است متوجه مردم نیست و می بایستی در عملکرد خود جستجو کنیم. حال که فضا این هست، عقده ها و عقیده خود را بر مردم تحمیل نکنیم و فضا را جهت رهایی از پرسشها جان سوز مردم و بالأخص جوانان عزیز جهت خادمین ملت فراهم سازیم و یقین بدانید این روش راه عبور از پرسشها است.

واژه های کلیدی: پیروزی | یادداشت | انتخابات | اصلاح طلب | انتخابات شوراها | انتخابات شهر و روستا | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs