اخیر ایمیل استفاده استراتژی بازاریابی

اخیر: ایمیل استفاده استراتژی بازاریابی تبلیغات و بازاریابی بازار یابی تبلیغات محصولات

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی ورود غیرمجاز هواپیمای سعودی به کشور عزیزمان ایران / ادعای کریمی قدوسی

کریمی قدوسی در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس روایتی از نقض حریم هوایی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران به وسیله هواپیمای حامل مقامات نظامی عربستان سعودی و اسکورت ا

ورود غیرمجاز هواپیمای سعودی به کشور عزیزمان ایران / ادعای کریمی قدوسی

ادعای کریمی قدوسی: ورود غیرمجاز هواپیمای سعودی به ایران

عبارات مهم : ایران

کریمی قدوسی در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس روایتی از نقض حریم هوایی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران به وسیله هواپیمای حامل مقامات نظامی عربستان سعودی و اسکورت این هواپیما با جنگنده های نیروی هوایی تا فرودگاه مبدأ مطرح کرد.

به گزارش ایسنا، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: پنج شنبه گذشته یک هواپیما از فرودگاه دمام به مقصد قرقیزستان پرواز می کند که در این هواپیما فرماندهان نظامی عربستان سعودی جهت جلسه ای با مقامات آمریکایی در خصوص داعش حضور داشتند.

ورود غیرمجاز هواپیمای سعودی به کشور عزیزمان ایران / ادعای کریمی قدوسی

وی افزود: مواظبت هوایی فرودگاه یزد این هواپیما را رصد می کند و بعد از آن از فرودگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران استعلام می گیرد که اجازه پرواز در حریم هوایی کشور عزیزمان ایران را دارد یا خیر؟ و بعد از آنکه مشخص می شود هواپیمای سعودی اجازه پرواز در حریم هوایی را ندارد هواپیماهای جنگنده جهت اسکورت این هواپیما پرواز می کند و با نظر وزارت امور خارجه این هواپیما مجبور به ترک حریم هوایی و بازگشت به فرودگاه دمام می شود.

کریمی قدوسی تصریح کرد: وزارت امور خارجه و وزارت دفاع در این خصوص باید پاسخگو باشند و ما این را پیگیری می کنیم. آیا که بعد از آنکه پدافند دستور می دهد که این هواپیما به زمین بنشیند و این هواپیمای سعودی مدعی می شود که به علت داشتن سوخت بیش از اندازه امکان فرود ندارد، وزارت امور خارجه با مماشات حکم به بازگشت این هواپیما به فرودگاه مبدأ می دهد.

کریمی قدوسی در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس روایتی از نقض حریم هوایی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران به وسیله هواپیمای حامل مقامات نظامی عربستان سعودی و اسکورت ا

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از صحبت های خود در خصوص ادعای مطرح شده است از سوی یکی از افراد عضو جبهه پایداری اطراف توافق وزیر امور خارجه و آمریکا جهت تحویل سردار سلیمانی به آمریکایی ها، گفت: من چنین فکری را قبول ندارم و اساساً منطق این ادعا را قبول ندارم و گمان هم نمی کنم که چنین چیزی باشد. به عنوان کسی که اخبار فراوانی از وزارت امور خارجه دارم عرض می کنم که این خبر دور از ذهن است.

واژه های کلیدی: ایران | هواپیما | فرودگاه | هواپیما | حریم هوایی | وزارت دفاع | نیروی هوایی | عربستان سعودی | وزیر امور خارجه | وزارت امور خارجه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs