اخیر ایمیل استفاده استراتژی بازاریابی

اخیر: ایمیل استفاده استراتژی بازاریابی تبلیغات و بازاریابی بازار یابی تبلیغات محصولات

گت بلاگز اخبار حوادث مرد جوان در زندان کرج خود را دار زد

زن میانسال هنگامی که جهت انتقام از «هووی» جوانش فیلم سیاهی را به شوهرش نشان داد تصور نمی‌کرد چه آینده شومی در انتظارشان است.شوهر این زن بعد از مشاهده فیلم، دوست

مرد جوان در زندان کرج خود را دار زد

مرد جوان در زندان کرج خود را دار زد

عبارات مهم : جنایت

زن میانسال هنگامی که جهت انتقام از «هووی» جوانش فیلم سیاهی را به شوهرش نشان داد تصور نمی کرد چه آینده شومی در انتظارشان است.شوهر این زن بعد از مشاهده فیلم، دوست جوانش را کشت و بعد هم خودکشی کرد.

پرونده قتل مرد جوان که قربانی سوءظن دوستش شده، در حالی جهت پیگیری روی میز قضات دادگاه کیفری استان البرز قرار گرفته که عامل جنایت در زندان به زندگی خود آخر داده است.

مرد جوان در زندان کرج خود را دار زد

در پی فوت خودخواسته عامل مهم قتل، پیگیری به اتهام ۴ همدست وی در دستور کار دادگاه عالی جنایی کرج قرار دارد.

به گزارش محتویات پرونده، اوایل آذر ۹۴ خانواده مرد ۳۵ ساله ای به نام «احمد» در تماس با پلیس از ربوده شدن وی به وسیله ۳ مرد ناشناس خبر دادند.

زن میانسال هنگامی که جهت انتقام از «هووی» جوانش فیلم سیاهی را به شوهرش نشان داد تصور نمی‌کرد چه آینده شومی در انتظارشان است.شوهر این زن بعد از مشاهده فیلم، دوست

با ارجاع پرونده به شعبه دوم بازپرسی دادسرای امور جنایی کرج، تحقیقات در این باره شروع شد. پسر «احمد» که شاهد آدم ربایی بود به بازپرس گفت: با پدرم در برابر منزل ایستاده بودیم که ناگهان یک دستگاه خودروی پژوی مشکی توقف کرد و چند مرد ناشناس پدرم را با زور و ترساندن سوار کرده و بردند. فریادهای من هم به جایی نرسید و قبل از رسیدن همسایه ها، آدم ربایان فرار کردند. ولی از آنجا که مدتی قبل یکی از دوستان پدرم او را ترساندن کرده بود، ممکن است آدم ربایی کار او باشد.

پس از این بیانات مأموران در ردیابی های تخصصی به بررسی پرینت مکالمات تلفنی «احمد» و شناسایی محل زندگی دوستش پرداختند. در حالی که تحقیقات پلیسی جهت یافتن ردی از او و متهمان فراری پرونده شروع شده است بود، مأموران پلیس ۱۱۰ از کشف جسدی در اطراف اتوبان پایتخت کشور عزیزمان ایران – کرج باخبر شدند.

پزشکی قانونی هم اعلام کرد مرد جوان قربانی جنایت شده است هست. بعد از بررسی های مقدماتی جسد ناشناس جهت تعیین هویت و شناسایی به پزشکی قانونی انتقال یافته شد. این در حالی بود که بررسی صحنه جنایت نشان می داد قربانی در محل دیگری به قتل رسیده و سپس جسدش به این محل انتقال یافته شده است است.

مرد جوان در زندان کرج خود را دار زد

در حالی که ۵ روز از ناپدید شدن «احمد» گذشته و هیچ سرنخی از او به دست نیامده بود، خانواده وی بعد از حضور در پزشکی قانونی جسد ناشناس را شناسایی کردند.

بدین ترتیب پرونده وارد مرحله تازه ای شد. آنها در بررسی های فنی، ردپای دوست مقتول را در کرمانشاه یافتند. بعد از اعزام کارآگاهان به این شهر رحیم در عملیاتی ضربتی دستگیر و به کرج انتقال یافته شد. وی ابتدا منکر هرگونه نقشی در ربودن و قتل دوستش شد. ولی هنگامی که در برابر مدارک و دلایل انکارناپذیر پلیس قرار گرفت، لب به اعتراف گشود و گفت: با مقتول سال ها دوست بودم ولی مدتی قبل به او مشکوک شدم و تهدیدش کردم تا اینکه از ۳ نفر از دوستانم خواستم او را بعد از ربودن به منزل ام بیاورند.

زن میانسال هنگامی که جهت انتقام از «هووی» جوانش فیلم سیاهی را به شوهرش نشان داد تصور نمی‌کرد چه آینده شومی در انتظارشان است.شوهر این زن بعد از مشاهده فیلم، دوست

وی راجع به انگیزه جنایت گفت: همه چیز از هنگامی که شروع شد که به زنی جوان علاقه مند شده است و با او ازدواج کردم. ولی همسر اولم مدام بهانه می گرفت و از هوویش هم بدگویی می کرد تا اینکه یک روز، فیلم سیاهی در اختیارم گذاشت که ادعا کرد دوستم با همسر دومم رابطه دارد. هر چند تصویرهای فیلم واضح نبود و به خوبی نمی توانستم صورت آن دو را شناسایی کنم، ولی دیگر آرامشم از بین رفته بود و کابوس فیلم سیاه، لحظه ای رهایم نمی کرد. با وجود آنکه به همسر دومم علاقه و اطمینان داشتم ولی فکرم بشدت درگیر شده است بود. بنابراین تصمیم گرفتم کار را یکسره کنم. آن روز هنگامی که دوستانم احمد را آوردند شکنجه اش کردم تا اعتراف کند. ولی او منکر هرگونه رابطه با همسر دومم شد. ولی من آنقدر عصبانی بودم که در کتک زدن او زیاده روی کردم. البته دوستانم و دامادم هم به جانش افتادند و همگی مرتکب قتل شدیم.در پی اعترافات تلخ مرد جنایتکار، ۳ همدستش دستگیر و ضمن تشریح گروگانگیری و قتل، صحنه جنایت را هم بازسازی کردند.

در حالی که در بازبینی فیلم سیاه، هیچ نشانی از همسر دوم «رحیم» به دست نیامد، پلیس جهت کشف واقعیت به تحقیق از خانواده مقتول پرداخت. همسر وی در حالی که اشک می ریخت، گفت: «رحیم» مردی شکاک و بدبین بود. او حتی به فرزندانش هم شک داشت و به هر بهانه ای زن و فرزند اش را آزار می داد. این اخلاقش مایه عذاب اطرافیان و دردسرهای زیادی جهت خودش هم بود. در حالی که همسر دومش زنی آرام و نجیب بود که حتی گوشی هم نداشت و در پوشش و رفتارش نیز خیلی دقت می کرد. ولی افسوس که با چنین تهمت سنگینی روبه رو شد.

مرد جوان در زندان کرج خود را دار زد

هوویش قصد داشت با این کار، او را متهم به خیانت کند و باعث جدایی او و شوهرش شود. ولی متأسفانه فرزندانم را یتیم و مرا بی پناه کرد.پس از اعترافات تکان دهنده متهمان و شکایت خانواده مقتول، «رحیم» ۴۲ ساله و ۳ همدستش به اتهام قتل عمد و آدم ربایی روانه زندان شدند. ولی در حالی که عامل مهم جنایت با ابراز پشیمانی گرفتار عذاب وجدان بود و از خانواده دوستش حلالیت می طلبید، یک شب در زندان به زندگی اش آخر داد.بدین ترتیب با فوت «رحیم»، قرار مجرمیت دیگر متهمان پرونده و همسر اول وی به اتهام معاونت در قتل عمدی و شرکت در آدم ربایی صادر شد تا متهمان محاکمه شوند.

قاضی «اکبر رنجبر» – مدیر و ۴ قاضی مستشار دادگاه کیفری استان البرز قرار است بزودی به پرونده این جنایت پیگیری کنند.

واژه های کلیدی: جنایت | زندان | پرونده | شناسایی | فرزندان | خانواده | آدم ربایی | پرونده قتل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs