اخیر ایمیل استفاده استراتژی بازاریابی

اخیر: ایمیل استفاده استراتژی بازاریابی تبلیغات و بازاریابی بازار یابی تبلیغات محصولات

گت بلاگز اخبار حوادث باند عزرائیل منهدم شد

عزرائیل قلابی با همدستی دو نفر از دوستانش با ترساندن رانندگان، خودروهای آنها را دزدی می‌کرد.

باند عزرائیل منهدم شد

باند عزرائیل منهدم شد

عبارات مهم : صندلی

عزرائیل قلابی با همدستی دو نفر از دوستانش با ترساندن رانندگان، خودروهای آنها را دزدی می کرد.

به گزارش جام جم، چندی پیش مردی با حضور در دادسرای بعثت پایتخت کشور عزیزمان ایران از سه مرد به اتهام دزدی خودروی پژویش شکایت کرد. بعد از این شکایت پرونده با دستور قاضی بخشوده جهت تحقیقات به پلیس آگاهی ارسال شد.

باند عزرائیل منهدم شد

شاکی به افسر تحقیق گفت: در یکی از محله های پایتخت کشور عزیزمان ایران دو مرد را به عنوان مسافر سوار کردم. آنها در صندلی عقب کنار هم نشستند. بعد از طی مسافتی مرد جوانی که لباس یکدست سفید به تن داشت به عنوان مسافر سوار شد و در صندلی جلو نشست. بعد از طی مسافتی مسافری که کنارم نشسته بود خطاب به من گفت عزرائیل است و آمده جان مرا در ماشین بگیرد.

وی افزود: گفتم آقا آرام باشید حالتان خوب نیست، آیا شوخی می کنید. بعد به دو مسافر که صندلی عقب نشسته بودند، گفتم این مسافر می گوید عزرائیل است حرف هایش خنده آمیز نیست؟ ولی آن دو به من گفتند من خیالاتی شده است ام، کسی روی صندلی جلو نیست.

عزرائیل قلابی با همدستی دو نفر از دوستانش با ترساندن رانندگان، خودروهای آنها را دزدی می‌کرد.

شاکی ادامه داد: باورم نمی شد که من فقط آن مرد را می بینم و آنها او را نمی بینند. مسافر سفیدپوش مدام می گفت پیمانه عمر تو به سر آمده و باید تو را با خود ببرم. از شدت وحشت در کوچه خلوتی خودروی پژویم را متوقف کرده و پیاده شدم. فرار کردم، ولی عزرائیل همچنان در تعقیبم بود. بعد هم از شدت وحشت بی هوش شده است و در خیابان افتادم. زمانی که چشم باز کردم در بیمارستان بودم و از خودرویم و مسافران خبری نبود. به محل اتفاق که بازگشتم و از افراد حاضر در آنجا پرس وجو کردم، متوجه شدم آن دو مسافر و مرد سفیدپوش سوار ماشین شده است و رفته اند.

تحقیقات در این باره ادامه داشت تا این که 9 راننده خودروی دیگر که به شیوه ای مشابه در دام همان سارقان فراری گرفتار شده است بودند، به پلیس آگاهی رفتند و از متهمان فراری شکایت کردند. جست وجوها جهت دستگیری سارقان فراری ادامه داشت تا این که آنها در جریان دزدی آخرشان ناکام مانده و بازداشت شدند.

متهمان در بازجویی پلیسی اعتراف کردند یکی از آنها در نقش عزرائیل ظاهر می شده است و بقیه به عنوان مسافر نقش بازی می کردند. با این تکنیک باعث وحشت و وحشت رانندگان مسافربر شده است و خودروهای پراید و پژوی آنها را دزدی می کردند. در ادامه تحقیقات مشخص شد سارقان خودروهای سرقتی را با مدارک جعلی می فروختند.

باند عزرائیل منهدم شد

پرونده این سه سارق با صدور جلب به دادرسی به دادگاه ارسال شد.

واژه های کلیدی: صندلی | مسافر | تحقیقات | مسافران | عزرائیل | شکایت کردن | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs